česky english

Hotel Expo

Hotel Expo

Hotel Expo se nachází v areálu Výstaviště Praha 7, v sousedství Tipsport Areny a Průmyslového paláce. K dispozici jsou pohodlné pokoje, restauracekonferenční sál, letní terasa, podzemní garáž. Wifi zdarma. Výborná dostupnost do centra města (cca 5 minut).  

Hotel Vltava

Hotel Vltava

Nově rekonstruovaný hotel Vltava, který je 10 minut od historického centra v Českém Krumlově, Vám nabízí 35 pokojíčků v minimalistickém stylu. V hotelové restauraci zajistíme oslavy, rauty,svatby, večeře pro skupiny, smuteční hostiny - na základě objednávky. Nabízíme také  Plánská – Kleť v jižních Čechách.

Penzion Nad Oborou

Penzion Nad Oborou

Penzion Nad Oborou nabízí kvalitní ubytování v Hradci Králové. Hostům je k dispozici sauna, solárium i špičkový tenisový kurt. Využijte možnosti uspořádat svatbu, firemní večírek nebo oslavu v citlivě zrekonstruovaném statku z 19. století.

Ubytování Teplice

Ubytování Teplice

Čtyřhvězdičkový Hotel Giovanni Giacomo nabízí program víkendových výletů a wellness programů se slevou 30%. Hotel naleznete v klidné lázeňské části města Teplice.

Penzion Na Podťatém

Penzion Na Podťatém

Penzion Na Podťatém - malebné ubytování ve Velkých Karlovicích.

Beltine forest hotel

Beltina Hotel

Beltine forest hotel je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový wellness resort, ležící v nádherném prostředí Moravskoslezských Beskyd, v obci Ostravice. Nabízí ubytování ve 36 komfortních pokojích, převážně s výhledem na Lysou horu a 10 luxusních zahradních apartmánech. Součástí komplexu je venkovní vyhřívaný bazén. Hotel je vyhledáván gurmány, které pohostí v panoramatické hotelové restauraci a stylové restauraci Koliba. www.beltinehotel.cz

Hotel Palác

Hotel Palác
Hotel Vás zaujme lokalitou nedaleko centra Olomouce a krásnými novými pokoji. Nabízíme 44 pokojů a 10 apartmánů s bezbarierovým přístupem. Samozřejmostí každého pokoje je TV, sprcha s WC, Wi-Fi nebo kuchyňka s lednicí a varnou deskou.

Hotel Payer

Hotel Payer

Hotel PAYER **** nabízí ubytování ve známé lázeňské čtvrti Šanov města Teplice s možností zajištění návštěvy lázní a absolvování léčebných procedur. K dispozici jsou luxusní pokoje atypického stylu, který navrhla známá architektka B. Škorpilová. Personál recepce teplického Hotelu Payer je připraven plnit Vaše požadavky 24 hodin denně.

Contact

Hotel Jan Maria****
Slívova 1946/7
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava
GPS: 49°49'33.77''N, 18°19'20.322''E

 

Tel: +420 595 245 111
Mob: +420 739 455 744
E-mail: rezervace@jan-maria.cz

Stay with us

 

„Jan Maria“ on Slivova street 1946/7 in Silezian Ostrava. Set just within a short drive of the town centre. 

Award

Hoteliér roku 2015Hotel StarsAHR