česky english
jan maria hotel Jan Maria

O nás

Hotel Jan Maria, Ostrava - komfortní ubytování nedaleko centra

Hotel Jan Maria s výbornou restaurací se nachází v objektu bývalé šachty „JAN MARIA“ na ulici Slívova na Slezské Ostravě. Má výbornou strategickou polohu, nachází se jen pár minut jízdy autem od centra Ostravy. Hotel se nachází v blízkosti OC Karolína, Slezskoostravského hradu, ZOO, výstaviště Černá louka a Stodolní ulice.

Ubytování & restaurace & bowling & salónek

Součástí hotelu a restaurace s venkovním posezením je i 4dráhový bowling. Pro firemní a soukromé akce můžete využít salonek do 40 osob. Wi-Fi a parkování zdarma. V červnu rozšiřujeme kapacitu na 55 lůžek. 7 zcela nových pokojů v památkově chráněné budově bývalého dolu je spojením moderního pohodlí a dobové elegance.


Hotel
Restaurace
Bowling


Newsletter

Pokud si přejete být informováni emailem o akcích pořádaných v Hotelu Jan Maria Ostrava a dalších novinkách v naší nabídce, vyplňte prosím svůj email. Váš email nebude poskytnut nikomu jinému a každý email, který zašleme, bude obsahovat automatický odkaz pro odhlášení z odběru novinek.


Novinky

Vážení hosté, přátelé, nabízíme Vám možnost strávit dovolenou v Chorvatsku v našich šesti nově postavených apartmánech v Chorvatsku. Více info, foto a ceny zde:  
více
Hotel Jan Maria je vhodným místem pro uspořádání firemního teambuildingu popř.soukromé oslavy připraveného přesně dle Vašich potřeb.   Salónek V hotelu je k dispozici sál v 1 poschodí s kapacitou do 40 osob, ve kterém pro Vás rádi připravíme firemní akce. Široká nabídka  coffee brek, obědů, večeří, rautů, ...
více
Udělejte radost svým nejbližším, kolegům či obchodním partnerům. V hotelu Jan Maria Ostrava využijte služby a zboží v restauraci, hotelu nebo bowlingu, Placení v hotovosti nebo bankovním převodem si sami rozhodnete, zda dárkový poukaz vyzvednete osobně nebo bude zaslán Vám nebo přímo obdarované osobě.   Cena ...
více

Ubytování online

REZERVOVAT za nejlepší cenu

Kontakt

Hotel Jan Maria****
Slívova 1946/7
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava
GPS: 49°49'33.77''N, 18°19'20.322''E

 

Kontakt na recepci:
Mob: +420 739 455 744
E-mail: rezervace@jan-maria.cz

Buďte s námi

 

Najdete nás jen pár minut jízdy autem z centra Ostravy. Z hlavního vlakového či autobusového nádraží se k nám dostanete tramvají č. 4, 10, 12 nebo trolejbusem č. 101 a 107.   

 

Kariéra

Ocenění

Hoteliér roku 2015Hotel StarsAHR
Online rezervace