česky english
Jan Maria Hotel Jan Maria Hotel Jan Maria

Storno podmínky

Běžná rezervace

Zrušení rezervace bezplatně je možné do 24 hodin před očekáváným příjezdem, tedy do 16:00hod. předchozího dne. V případě pozdějšího zrušení nebo nedojezdu Vám bude naúčtován storno poplatek v ceně 1. noci. U větších skupin mohou být sjednány individuální podmínky.

 

Skupinová rezervace

Na základě objednávky (elektronicky, emailem) ubytovatel rezervuje požadovaný volný termín zákazníkovi, a to po dobu max. 5 dnů. Během této doby je nutné uhradit zálohu (30 % z ceny ubytovaní) na účet hotelu. Uhrazením zálohy zákazník potvrzuje, že se seznámil s poskytovanými službami, cenou za ubytování a těmito platebními a ubytovacími podmínkami, které jsou nedílnou součástí smluvního vztahu mezi ubytovatelem a zákazníkem. Klient má právo kdykoliv potvrzenou rezervaci zrušit, upravit 5 dnů před datem příjezdu bez stornopoplatků písemně e-mailem. Bez uhrazení zálohy není možné objednávku akceptovat a po marném uplynutí lhůty k zaplacení zálohy je rezervace zrušena.

Doplatek částky 100 % ceny ubytování bude vystavena faktura  při odjezdu hostů se splatností do 21 dnů od data vystavení.

 

Skupinová rezervace - sportovní akce, festivaly, ...

Na základě objednávky (elektronicky, emailem) ubytovatel rezervuje požadovaný volný termín zákazníkovi, a to po dobu max. 5 dnů. Během této doby je nutné uhradit zálohu (50 % z ceny ubytovaní) na účet hotelu. Uhrazením zálohy zákazník potvrzuje, že se seznámil s poskytovanými službami, cenou za ubytování a těmito platebními a ubytovacími podmínkami, které jsou nedílnou součástí smluvního vztahu mezi ubytovatelem a zákazníkem. Klient má právo kdykoliv potvrzenou rezervaci zrušit, upravit 30 dnů před datem příjezdu bez stornopoplatků písemně e-mailem. Bez uhrazení zálohy není možné objednávku akceptovat a po marném uplynutí lhůty k zaplacení zálohy je rezervace zrušena.

Doplatek částky 100% ceny ubytování bude vystavena faktura 40 dní před příjezdem se splatností do 5 dnů. V případě rezervací, které budou provedeny v kratší době než 20 dní před příjezdem, je vyžadována splatnost 100 % z ceny nejpozději do 3 dnů od rezervace. Po zaplacení 100 % z ceny ubytování nelze ubytování stornovat ani měnit, podléhá 100 % stornu.

 

Potvrzení a zrušení rezervace

Za potvrzení rezervace se považuje buď automatické e-mailové potvrzení generované příslušným online rezervačním systémem a nebo e-mailové potvrzení přímo z hotelu Jan Maria****.

Zrušení či úprava potvrzené rezervace je možné učinit rovněž pouze písemnou formou, tj. zpravidla e-mailem nebo daným rezervačním systémem, který byl pro rezervaci využit.

 

Zrušení a úpravy rezervace, která byla zadána přes agregační systémy nebo externí poskytovatele (např. jako je Booking, Hotels, Expedia apod.) je nutné rezervaci zrušit u tohoto externího poskytovatele.

 

Check-in / check-out

Čas nástupu na ubytování (check-in) a vyklizení pokoje (check-out).
Nástup na ubytování (check-in) je možný od 14 hodin. Host je povinen vyklidit pokoj (check-out) poslední den platné rezervace do 11 hod.

 

Pozdní check out

„Hotel“ je oprávněn účtovat „Klientovi“ poplatek za pozdní odhlášení z pokoje. Pozdní odhlášení mezi 11:00 – 13:00hod. je zatíženo poplatkem ve výši 500 Kč. Odhlášení mezi 13:00 – 15:00hod. je za poplatek 1500 Kč. V případě pozdního odhlášení po 15:00hod. je „Hotel“ oprávněn účtovat „Klientovi“ poplatek ve výši 100 % z ceny sazby za pokoj a noc.

Ubytování online

REZERVOVAT za nejlepší cenu

Kontakt

Hotel Jan Maria****
Slívova 1946/7
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava
GPS: 49°49'33.77''N, 18°19'20.322''E

 

Kontakt na recepci:
Mob: +420 739 455 744
E-mail: rezervace@jan-maria.cz

Buďte s námi

 

Najdete nás jen pár minut jízdy autem z centra Ostravy. Z hlavního vlakového či autobusového nádraží se k nám dostanete tramvají č. 4, 10, 12 nebo trolejbusem č. 101 a 107.   

 

Kariéra

Ocenění

Hoteliér roku 2015Hotel StarsAHR
Online rezervace