česky english

Hotel Expo

Hotel Expo

Hotel Expo se nachází v areálu Výstaviště Praha 7, v sousedství Tipsport Areny a Průmyslového paláce. K dispozici jsou pohodlné pokoje, restauracekonferenční sál, letní terasa, podzemní garáž. Wifi zdarma. Výborná dostupnost do centra města (cca 5 minut).  

Hotel Vltava

Hotel Vltava

Nově rekonstruovaný hotel Vltava, který je 10 minut od historického centra v Českém Krumlově, Vám nabízí 35 pokojíčků v minimalistickém stylu. V hotelové restauraci zajistíme oslavy, rauty,svatby, večeře pro skupiny, smuteční hostiny - na základě objednávky. Nabízíme také  Plánská – Kleť v jižních Čechách.

Penzion Nad Oborou

Penzion Nad Oborou

Penzion Nad Oborou nabízí kvalitní ubytování v Hradci Králové. Hostům je k dispozici sauna, solárium i špičkový tenisový kurt. Využijte možnosti uspořádat svatbu, firemní večírek nebo oslavu v citlivě zrekonstruovaném statku z 19. století.

Ubytování Teplice

Ubytování Teplice

Čtyřhvězdičkový Hotel Giovanni Giacomo nabízí program víkendových výletů a wellness programů se slevou 30%. Hotel naleznete v klidné lázeňské části města Teplice.

Penzion Na Podťatém

Penzion Na Podťatém

Penzion Na Podťatém - malebné ubytování ve Velkých Karlovicích.

Beltine forest hotel

Beltina Hotel

Beltine forest hotel je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový wellness resort, ležící v nádherném prostředí Moravskoslezských Beskyd, v obci Ostravice. Nabízí ubytování ve 36 komfortních pokojích, převážně s výhledem na Lysou horu a 10 luxusních zahradních apartmánech. Součástí komplexu je venkovní vyhřívaný bazén. Hotel je vyhledáván gurmány, které pohostí v panoramatické hotelové restauraci a stylové restauraci Koliba. www.beltinehotel.cz

Hotel Palác

Hotel Palác
Hotel Vás zaujme lokalitou nedaleko centra Olomouce a krásnými novými pokoji. Nabízíme 44 pokojů a 10 apartmánů s bezbarierovým přístupem. Samozřejmostí každého pokoje je TV, sprcha s WC, Wi-Fi nebo kuchyňka s lednicí a varnou deskou.

Hotel Payer

Hotel Payer

Hotel PAYER **** nabízí ubytování ve známé lázeňské čtvrti Šanov města Teplice s možností zajištění návštěvy lázní a absolvování léčebných procedur. K dispozici jsou luxusní pokoje atypického stylu, který navrhla známá architektka B. Škorpilová. Personál recepce teplického Hotelu Payer je připraven plnit Vaše požadavky 24 hodin denně.

Ubytování online

REZERVOVAT za nejlepší cenu

Kontakt

Hotel Jan Maria****
Slívova 1946/7
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava
GPS: 49°49'33.77''N, 18°19'20.322''E

 

Kontakt na recepci:
Mob: +420 739 455 744
E-mail: rezervace@jan-maria.cz

Buďte s námi

 

Najdete nás jen pár minut jízdy autem z centra Ostravy. Z hlavního vlakového či autobusového nádraží se k nám dostanete tramvají č. 4, 10, 12 nebo trolejbusem č. 101 a 107.   

 

Kariéra

Ocenění

Hoteliér roku 2015Hotel StarsAHR
Online rezervace